5 komentarze
 1. A co jeśli te marzenia nie są możliwe...albo nie są materialne...W sensie nie są przedmiotami...jak dom czy meble...

  OdpowiedzUsuń
 2. Podążając za fragmentem powyższego tekstu:

  "Mechanizm jest prosty - jeśli na Twojej liście "do zrobienia" pojawiły się trudne do osiągnięcia cele, zadaj sobie pytanie: "Co muszę zrobić, aby je zrealizować?" Jestem pewna, że potrafisz odnaleźć mnóstwo drobnych i łatwych do wykonania czynności, by już dziś poczuć, że Twoje marzenia stają się rzeczywistością!".

  Dom to tylko przykład. W to miejsce można wstawić cokolwiek. Kluczowe jest pytanie:

  Co mogę zrobić już dziś aby zbliżyć się do osiągnięcia swojego celu?

  Zapominamy, że wielkie marzenia składają się z tysięcy małych kroczków!

  Polecam przemyśleć, powziąć decyzję, i małe kroczki wcielać w życie od zaraz :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ach....jednak są na tym świecie rzeczy niemożliwe........ w każdym razie optymizm i pozytywne myślenie jest bezcenne. Pogodzenie się z losem w pewnych momentach też..

   Usuń
  2. Oczywiście, że są rzeczy niemożliwe. Trzeba w takich chwilach rozdzielić mówienie o celach od mówienia o fantazjach. Pewne rzeczy zawsze są poza zasięgiem, jak np spotkanie z kimś, kogo już nie ma na tym świecie... W takich chwilach jedyna droga to pogodzenie się z tym i ufność, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Ja tak to czuję...

   Usuń
  3. ...niezależnie od tego, co nas spotyka, życzę optymizmu! Tak jak napisałeś / -łaś: Pozytywne myślenie jest bezcenne. Tego nam wszystkim z całego serca życzę w każdej sytuacji!

   Usuń